Різдвяні вечірки на Поділлі

Рождество в Тернополе и Почаеве из Харькова
 • Дата 4 января 2018
 • Продолжительность 6 дней
 • Цена от 3500 грн
 • Отправление Харьков

Тернопіль — Почаїв — Кременець — Зарваниця — Збараж

4.01 — 09.01

Акція раннього бронювання!! Найкраща ціна — при бронюванні до 15.11
Запрошуємо провести Різдвяні свята 2018 на Тернопільщині! Поділля — один з найбільших музеїв під відкритим небом у Європі. Тут зберіглася третина всіх замків та фортець України, підкорюють своєю величчю та сивиною старовинні храми та монастирі, а природа  — неначе уособлення Божого раю!

Тур на Різдво 2018 до Тернополя, Почаїва, Кременця з Харкова та інших міст

Неповторні моменти цього різдвяного туру:

— Це тур не для ортодоксальних віруючих, це знайомство з культурою та традиціями українців;

— Різдвяна атмосфера свята у файному місті Тернополі, в храмах та монастирях Галичини;

— Унікальна можливість відвідати головні православні та католицькі святині України, та ще і на Різдво;

— Традиційна різдвяна вечеря з 12 пісними стравами, вертепом та ворожінням;

— Справжні тернопільські настоянки, «Микулинецьке» пиво та коньяк «Бучач»;

— Найкращі замки та фортеці Поділля;

— Почаївська Лавра — духовний центр православ’я в Україні;

— Зарваницький Маріїнський духовний центр.

Якщо хочеш побачити справжнє аутентичне українське Різдво, — їдь у Тернопіль!  Зустрічай Різдво 2018 на Західній Україні! Файне місто Тернопіль щиро запрошує вас до себе у гості!

В программе тура:  залізничний проїзд з Харкова, зустріч та супровід туристів, проживання в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії Тернополем, Кременцем, Почаївська Свято-Успенська Лавра, Божа гора, купальні Св. Анни, Збаражська фортеця, етногалерея «Спадок», дегустація тернопільських настоянок, традиційна різдвяна вечеря, найбільштй різдвяний вертеп України.

Размещение

Тернопіль, Готель «Галичина 3*»

Готель розташован поруч з історичним центром Тернополя в парковій зоні на березі мальовничого Тернопільського озера. 2-3-х місні номери стандарт з усіма зручностями. У номері кабельне телебачення, Wi-Fi, телефон, електрочайник, ванна кімната, фен.

Экскурсионная программа

04.01 четвер Виїзд до Тернополя поїздом № 111 о 20-09 з Харкова, о 23-15 з Полтави, о 4-52 з Києва.


1 день 05.01 Прибуття до Тернополя в 13-48, зустріч групи. Обід в кафе.

Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Файне місто Тернопіль«: Палац Тернопільського замку 1540-го року, Костьол монастиря домініканців, келії 1749—1779 рр., Воздвиженська церква кінця XVI століття, Церква Різдва Христового XVI століття, Вулиця Валова — одна з найстаріших вулиць міста, перший у світі пам’ятник оперній співачці С.Крушельницькій, серце міста — Тернопільське озеро.

Поселення в готель. Вільний час.


2 день 06.01 Сніданок.

Екскурсія в Збараж. Збараж цікавий замком XVII ст., який під час Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка, та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля.

Повернення в Тернопіль.

Етногалерея “Спадок” —  перша в Тернополі (і друга — після Львова — в усій Україні) приватна етногалерея, де представлені українські строї та автентика, яку впродовж 20-ти років збирав відомий меценат, бізнесмен, колекціонер Тарас Демкура разом із дружиною Іриною. Майстер-клас. Вільний час.

З появою першої зірки світ починає славити Народження Ісуса! Христос рождаєтся! Славімо Його!!!

Пропонується традиційна різдвяна вечеря*: 12 пісних страв, вертеп, ворожіння (450 грн, 300 грн./діти до 12 років)


3 день 07.01  З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Святковий різдвяний сніданок з дегустацією тернопільських настоянок.

Екскурсія Зарваницьким Маріїнським духовним центром. За легендою, зарваницька земля освячена Матір’ю Божою, яка вказала ченцеві місце, де зараз знаходиться одна з найбільших святинь української землі. Чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої належить до найдавніших в Україні. Вона дійшла до наших днів із далекого ХІІ століття. У часи більшовицьких гонінь на греко-католицьку церкву ікону переховували в себе місцеві жителі. З 1988 р. вона повернулася на своє звичайне місце — до парафіяльного храму Святої Трійці.

Повернення в Тернопіль.

Найбільший різдвяний вертеп України в Тернополі. Ціле селище із хатками, храмом, людьми та різними птахами і звірятами можна побачити у церкві Святого апостола Петра. В центрі шопки — ясла зі святим дитятком, Марією, Йосипом та іншими біблійними персонажами. Вже 18 років поспіль у церкві Святого апостола Петра встановлюють Різдвяний вертеп. Він вважається найбільшим в Україні, цього року його ширина 27, а висота 17 метрів. Цьогорічною новинкою є рухомі фігури Святих Володимира, Ольги, Митрополита Андрея Шептицького і Йосипа Сліпого. Вони крутяться навколо Ісуса і віддають йому поклін. Кожного року шопка в храмі Святого Петра відрізняється від попередньої, оскільки монтують її без жодних планів та схем.

Вільний час. Ввечері місцеві жителі та гості полюбляють прогулянки центральними вулицями Тернополя, кожна з яких обов’язкоіо приведе вас до серця міста — Тернопільського озера.


4 день 08.01  Виселення з готелю,  сніданок в кафе. Виїзд на екскурсію «Почаїів — Кременець».

Почаївська Свято — Успенська Лавра — духовний центр православ’я в Україні. Екскурсія по території Лаври, Успенський собор Лаври, Свято — Духівський Скит. 

Над Кременцем височіє гора Замкова (Бона), яку вінчають руїни замку XI ст., Богоявленський жіночий монастир, Миколаївський собор, Ліцей, де свого часу працювали видатні вчені — Е. Словацький — брат поета Юліуша Словацького, і А. Міцкевич — брат поета Адама Міцкевича.

Трансфер у Дубно на залізничний вокзал. Виїзд з Дубно поїздом № 132 о 20-42.


09.01 вівторок  Прибуття у Київ в 3-41, у Полтаву в 10-23, у Харків о 13-55

Стоимость на человека в грн.

Вартість при бронюванні туру до 15.11:

 варіант турубез 
залізничного
проїзду
з залізничним 
проїздом 
(плацкарта)
з залізничним 
проїздом 
(купе)
готель «Галичина»355041004500

Дітям до 5 років без місця та харчування — 650 грн. за тур

Дітям до 12 років на додатковому місці — знижка 900 грн.

Дітям до 12 років на основному місці — знижка 450 грн.

Доплата за 1-місне розміщення  — 950 грн.

В стоимость включено

Залізничниій проїзд,  бронювання квитків, харчування по програмі, проживання в готелі 3*, транспортне обслуговування по програмі, екскурсійне обслуговування по програмі, страхування, супровід групи представником туроператора.

Примечания

 • Просимо бронювати місця та оплачувати тур заздалегідь.
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму та послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
 • Для групових замовників можливо спланувати тур у будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
 • Дегустації, вхідні квитки, факультативні заходи, різдвяна вечеря сплачуються додатково.
 • У зв’язку з можливими змінами у розкладі залізниці маршрут, номер поїзда та час переміщення можуть бути змінені
 • У зв’язку з обмеженою кількістю залізничних квитків купейний проїзд може бути замінений на плацкартний з компенсацією різниці вартості квитків.
 • Вартість туру та різдвяної вечері можуть змінитись у випадку суттєвої зміни ситуації в країні, вартість оплаченого туру та різдвяної вечері залишається без змін. 
0
Екатерина

эксперт «Эстет-тур»

Вы можете мне написать:

Узнать о туре у эксперта

Я отвечу на любые ваши вопросы о данном туре и помогу организовать отличный отдых:

  Карта гугл Карта гугл